Jdi na obsah Jdi na menu
 


Příběh kocourka Jednoočka

12. 10. 2010


JEDNOOČKO

Jmenuji se Jednoočko. (Pravé oko mám zakalené.) Jsem stále hubený,  i když toho zbaštím spoustu. Nyní mě čeká operace močového kamene, která snad zapříčiňuje moji hubenost. Ta však stojí 2500,- Kč. Proto moc prosím hodné lidičky, aby mi pomohli získat tuto částku, abych se brzy uzdravil. 

Budu vděčný za každou korunku! Předem Vám moc děkuji!                                    

 

Jednoočko před operací... 

 

img_0061.jpg

 

Nové aktuální zprávy!

Včera 18.11. mi vytáhli stehy a nyní musím doufat, že se ten ošklivý nádor neobjeví znovu. Jinak jsem stále při chuti, což je dobré znamení.   

    

Jednoočko po operaci...

 

Jednoočko po operaci

 

Nyní je už ze mne fešák, už nejsem kost a kůže, také mám chuť do života! Zdravím Vás všechny, kteří jste mi držely pěstičky, a přeji Vám krásné Vánoce! 

Nyní po Vánocích, i když jsem dostával stále stejnou dietu, se mi přestává nějak dařit! Ztrácím chuť na papáníčko a také jsem kapánek schudnul. Nezbývá nic jiného, než opět v novém roce navštívit pana doktora, ať se na mne podívá. Snad to dobře dopadne! Uvidíme.

Už jsem týden doma. Nejsem již v kleci a mohu se volně  pohybovat po místnosti, hned je to veselejší. Začínám také trošinku přibývat na váze, není to moc, ale  dohnal jsem svoji předoperační váhu. Za 5 dnů mi vydělají stehy a snad to bude dobré. Zdravím všechny, kteří mi drží pěstičky!    

Tak už jsme doma! Zatím jsem v kleci a oddělený od ostatních, abych byl v klidu. Chuť na granule a masíčko mám velkou, ale musím pomalu, malé dávky. Panička je se mnou spokojená, zatím to vypadá v normálu. Musím hodně odpočívat, jsem zesláblý. Tak jsem byl hubený a ještě jsem o trochu zhubnul. Budu muset vše dohnat! Tak mi držte pěsti pro štěstí. Děkuji!  

Všechno je jinak! Dnes 5.11.2010 měl být Jednoočko operovaný. Veterinář mě kontaktoval a informoval o změně stavu kocourka. Našli mu nakonec nádor a dali mi 3 možnosti na výběr. První možnost - utracení, druhá - nechat dožít, třetí - operace s možností metastáz a vrácení nádoru, třeba na jiném místě. Co byste udělali vy? Já se rozhodla, že naděje umírá poslední a jednou bych si vyčítala, že jsem nezkusila možnost záchrany, přesto, že operace bude stát 4000,- Kč. Zatím je kocourek na kapačkách a zítra 6.11. si jej vezmu domů. Prosím držte mu všichni pěsti, ať se z toho dostane! Velice moc bych chtěla poděkovat p. Chudějové, která přispěla částkou 2500,- Kč na operaci.  

Přes Vánoce, i když jsem se snažil stále držet dietu se mi však můj zdravotní stav zhoršil, přestává mi chutnat a tak se mnou musí pánička v pondělí k panu doktorovi, aby si mne prohlédl, doufám, že to nebude nic vážného, uvidíme!

Na středu 5.1.2011 byl objednaný na operaci, kdy mu měli vzít další kus zasaženého střeva, protože se tam objevil znovu útvar, který velice rychle rostl. Možná kdyby se mu při první operaci odstranila větší část, nemuselo to tak dopadnout, teď už se říká jen, kdyby!!!

Kocourek Jednoočko zemřel 4.1.2011, v dopoledních hodinách. Budu  na tebe vzpomínat s láskou, budeš mi chybět. Byl jsi moc hodný a přítulný kocourek.